Nowa oferta pracy: Asystent projektanta

25 kwietnia 2022

Rekrutacja! Asystent projektanta poszukiwany!
Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie !

Lubisz nowoczesne technologie, interesujące projekty? Zależy Ci na pewnym stabilnym wynagrodzeniu, koleżeńskiej atmosferze i pragniesz mieć wpływ na otaczający Cię świat? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy? Ekowater Sp. z o.o. -> Zajmujemy się budową, modernizacją oczyszczalni ścieków, dostarczamy gotowe rozwiązania oraz urządzenia technologiczne.

Od początku istnienia naszej działalności zaprojektowaliśmy ponad 60 oczyszczalni ścieków w wielu miejscach w Polsce i wyposażaliśmy je w urządzenia technologiczne, dzięki którym setki polskich miast i miejscowości może cieszyć się czystą przejrzystą wodą.

Jesteśmy pracodawcą, który daje możliwości, zachęca do wymiany doświadczeń, pomysłu i do rozwoju. Dzięki temu wiemy, że tworzymy zespół złożony z najlepszych specjalistów w naszej branży, zespół leaderów. Jako firma dbamy o otoczenie i środowisko, wspieramy pracowników w zdobywaniu nowych doświadczeń i kompetencji, bo wiemy, że razem z ich rozwojem, zmieniamy się na lepsze także jako organizacja.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent projektanta
Opis stanowiska pracy:
* tworzenie schematów elektrycznych,
* programowanie urządzeń,
* budowa urządzeń automatyki,
* modernizacja maszyn i urządzeń,
* montaże i rozruchy technologiczne nowych maszyn i urządzeń,
* nadzór nad pracami elektrycznymi.

Wymagania:
* wykształcenie średnie techniczne,
* uprawnienia SEP do 1kV,
* prawo jazdy kat. B
* umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
* umiejętność programowania sterowników PLC (LAD) na poziomie podstawowym,
* znajomość podstawowych komponentów szaf sterowniczych i automatyki,
* gotowość do wyjazdów służbowych,
* sumienność i zaangażowanie,

Oferujemy:
* pracę od zaraz w stabilnej firmie
* wynagrodzenie podstawowe + premia,
* praca dla wiodącej firmie w tej branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@ekowater.pl