Zbiorniki stalowe modułowe CF – SBR | Ekowater

1. PRZEZNACZENIE
2. ZALETY ZBIORNIKA MODUŁOWEGO
3. WYKONANIE MATERIAŁOWE
4. WIELKOŚCI
5. Zdjęcia z realizacji
6. Zbiornik CF SBR podczas budowy
1
 

PRZEZNACZENIE

Modułowy zbiornik stalowy CF-SBR Ekowater Sp. z o.o. służy do magazynowania cieczy. Za sprawą użytego materiału nadaje się on do przechowywania zarówno wody pitnej jak i agresywnych cieczy w ilościach od kilku do kilku tysięcy metrów sześciennych.

Konstrukcja zbiornika opiera się na płaskich powtarzalnych segmentach, co zapewnia dużą elastyczność w przypadku jego rozbudowy. Stalowe panele są lekkie, a tym samym wytrzymałe. Wykorzystanie modułów pozwala na dopasowanie kształtu zbiornika do bieżących potrzeb aglomeracji. Czas potrzebny do wybudowania zbiornika jest kilkukrotnie krótszy w porównaniu do tradycyjnych zbiorników betonowych. Dodatkowo Innowacyjna konstrukcja pozwala na umieszczenie urządzeń technologicznych wewnątrz zbiornika. Warto zwrócić również uwagę na wytrzymałe włazy ze stali przy każdym zbiorniku.

Modułowy zbiornik SBR jest rozwiązaniem innowacyjnym w szczególności pod względem wykorzystanych materiałów. Dzięki temu wytrzymałość oraz solidność wykonania jest tym, co charakteryzuje konstrukcję SBR. Stal nierdzewna jako główny materiał zapewnia ochronę oraz bezpieczeństwo przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Jak zostało wcześniej wspomniane, modułowy zbiornik może służyć zarówno do przechowywania wody pitnej, jak i cieczy agresywnej. W drugim przypadku będzie efektywnie stanowić element oczyszczalni sekwencyjnej albo przepływowej. Warto go wziąć pod uwagę podczas projektowania oczyszczalni ścieków

 
 
 
2
 

ZALETY ZBIORNIKA MODUŁOWEGO

  • Zbiornik jest wykonany z powtarzalnych modułów, dzięki czemu jego montaż jest o wiele krótszy od żelbetowych odpowiedników.
  • Dzięki modułom uzyskujemy możliwość rozbudowy- powiększenia zbiornika.
  • Użyta do budowy stal Duplex powoduje, iż konstrukcja cechuje się dużą żywotnością co w efekcie przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne. Dodatkowym atutem użytego materiału do budowy zbiornika jest możliwość odzyskania części poniesionych kosztów w postaci recyklingu po zakończeniu eksploatacji.
  • Unikalną cechą zbiornika oprócz jego rozbudowy jest możliwość jego ponownego montażu w innym miejscu.
3
 

WYKONANIE MATERIAŁOWE

Stal nierdzewna typu Duplex
4
 

WIELKOŚCI

Wielkości zbiorników CF-SBR są dostosowywane do potrzeb klienta. Istnieje możliwość wykonania zbiornika o wysokości 3m lub 6m i pojemności do kilku tysięcy metrów sześciennych.


 

5
 

Zdjęcia z realizacji

6
Oczyszczalnia ścieków Lubasz 

Zbiornik CF SBR podczas budowy

                        Powierzchnia zbiornika - 300m2
                        Pojemność - 1750m3
Powrót do oferty
DANE ADRESOWE
Ekowater Sp. z o.o.
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
KRS: 0000437631
NIP: 1182088081
REGON: 146357743
+48 22 833 38 12
+48 22 832 31 98
ekowater@ekowater.pl
FORMULARZ KONTAKTOWY
Skontaktuj się z nami
Uzupełnij oznaczone pola
Dziękujemy za wiadomość!
Infrastruktura i Środowisko
Łódź
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
Przewiń do góry
Copyright © 2020 Ekowater Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ekowater Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa, Poland - NIP 118-208-80-81 - REGON 146357743 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st.Warszawy w Warszawie - KRS 0000437631. Kapitał zakładowy 0.000.000,00 Zarząd Spółki: Sławomir Andrzej Jezierski
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco?
Musisz podać prawidłowy adres email.
Dziękujemy!