Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapoznaj się z aktualną ofertą pracy, możliwe, że szukamy właśnie Ciebie

8 marca 2021

Ekowater Sp.z o.o.

Nasza firma jest solidną i stabilną spółką działającą na polskim rynku od 2004r. Zajmujemy się budową, modernizacją oczyszczalni ścieków, dostarczamy gotowe rozwiązania oraz urządzenia technologiczne.

Od początku istnienia naszej działalności zaprojektowaliśmy ponad 60 oczyszczalni ścieków w wielu miejscach w Polsce i wyposażaliśmy je w urządzenia technologiczne, dzięki którym setki polskich miast i miejscowości może cieszyć się czystą przejrzystą wodą.

Jesteśmy pracodawcą, który daje możliwości, zachęca do wymiany doświadczeń, pomysłu i do rozwoju. Dzięki temu wiemy, że tworzymy zespół złożony z najlepszych specjalistów w naszej branży, zespół leaderów. Jako firma dbamy o otoczenie i środowisko, wspieramy pracowników w zdobywaniu nowych doświadczeń i kompetencji, bo wiemy, że razem z ich rozwojem, zmieniamy się na lepsze także jako organizacja.

Lubisz nowoczesne technologie, interesujące projekty? Zależy Ci na pewnym stabilnym wynagrodzeniu, koleżeńskiej atmosferze i pragniesz mieć wpływ na otaczający Cię świat? Dołącz do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Toruń, praca stacjonarna

Zakres zadań:

  • Sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesów inwestycji i projektów
  • Kontrolowanie zamówień oraz dostaw, w tym kontrola zgodności warunków cenowych i ilościowych
  • Wsparcie zespołu w procesie inwestycyjnym
  • Wprowadzamnie danych produktowych do systemu
  • Raportowanie realizacji zadań
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie lub wyższe w kierunku administracji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania komputerowego MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność współpracy z innymi
  • Dokładność, systematyczność
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wsparcie i nauka przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w gronie utalentowanych ludzi
  • możliwość pracy przy realizacji najbardziej zaawansowanych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna Medicover, karta sportowa FitProfit ,
  • ubezpieczenie grupowe na życie, premia świąteczna, szkolenia – zgodne ze strategią rozwoju firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W celu udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych opatrzonych własnoręcznym podpisem klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych oraz klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z dokumentami aplikacyjnymi na adres email: